کلنگ پست ۶۳/۲۰ کیلو ولت گلپایگان در شهرک صنعتی زده شد

[ad_1]

کلنگ پست ۶۳/۲۰ کیلو ولت گلپایگان در شهرک صنعتی زده شد

کلنگ پست ۶۳/۲۰ کیلو ولت گلپایگان با هدف بهره برداری در مصارف صنعتی و سنگین زده شد

به گزارش دیار عالمان؛ کلنگ پست ۶۳/۲۰ کیلو ولت گلپایگان با هدف بهره برداری در مصارف صنعتی سنگین زده شد.

موسی رضایی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان در مراسم کلنگ زنی پست ۶۳/۲۰ امروز عصر اظهار کرد: این پست با توجه به توسعه و نیاز منطقه در شهرک صنعتی گلپایگان احداث شد.

وی با اشاره به این نکته که در آینده مصارف صنعتی سنگین از این پست در این منطقه صورت می گیرد عنوان کرد: منطقه صنعتی گلپایگان به جهت وجود پست ۴۶۳ کیلو ولت، از جهت منبع تغذیه شرایط بسیار خوب و مساعدی را دارا است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان با اشاره به اینکه پست ۶۳ کیلو ولت مرکز شهر گلپایگان در کنار ناحیه شرکت توزیع هست خاطرنشان کرد: برق شهرستان گلپایگان طی چند سال گذشته با تعویض ترانس ها و فیدرها توسعه یافته است و اکنون نیز مجددا درحال توسعه می باشد و شرایط این منطقه شرایط بسیار مناسبی است.

در ادامه برنامه نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: این پروژه طی ۲ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

علی بختیار افزود: با این اقدام برای سرمایه گذارانی که در این منطقه می آیند به دنبال تامین برق پایدار و مطمئن تامین بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظم تجهیزات این پست از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی تامین شده اظهار کرد: پیمانکار این پروژه می تواند به سرعت کار ساخت آن را شروع و ادامه دهد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عملیات نصب کابل خودنگهدار دومین پروژه ای است که از حدود سه ماه پیش شروع شده و یک پروژه ۷ میلیاردی است که شاید رقم این پروژه به ده میلیارد تومان نیز برسد.

شهرستان خوانسار نخستین منطقه‌ای بوده که از کابل خودنگهدار برخوردار است و این پروژه نیز در شهر گلپایگان تا یک سال به اتمام می‌رسد.

وی در پایان با اشاره به اینکه بعد از شهرستان خوانسار، گلپایگان از شهرستان هایی است که به طور کامل در شبکه اصلی آن کابل خود نگهدار اجرا می شود تصریح کرد:  اجرای کابل خودنگهدار می تواند افت ولتاژ را در شهرستان جبران نماید

انتهای پیام/ دیار عالمان

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *